1303

Nawet niewielki taras może stać się idealnym miejscem do odpoczynku, jeśli tylko poświecimy nieco czasu na jego aranżację. Nie potrzeba tu wielu elementów: wystarczą dopasowane do naszych potrzeb meble i nowoczesny parasol ogrodowy – taki zestaw w zupełności wystarczy, aby cieszyć się wspaniałą pogodą.

Nowoczesne parasole ogrodowe – co warto o nich wiedzieć?

Współcześnie parasole ogrodowe oferowane przez topowych producentów znacząco różnią się od produktów, które dawniej mogliśmy kupić w sklepach. Parasole projektowane są w taki sposób, aby zapewniać użytkownikom komfort i wygodę, skuteczną ochronę przed promieniowaniem UV. Innowacyjne tworzywa i ciekawa linia to zasługa pracy wielu osób – wszystko to składa się na możliwość oferowania wyjątkowego produktu, który na pewno pozytywnie wpłynie na odbiór tarasu czy ogrodu.

Elegancja na wyciągnięcie ręki

Dlaczego warto zainwestować w parasol ogrodowy? Przede wszystkim parasol pozwoli skryć się w cieniu podczas upalnego dnia. Dzięki niemu wypoczynek na świeżym powietrzu z pewnością stanie się bardziej przyjemny. Istotną sprawą jest ochrona przed promieniowaniem UV – to szczególnie ważne, kiedy w ogrodzie spędzamy długie godziny. W końcu parasol to także piękna ozdoba: nada szyku i charakteru każdej przestrzeni wypoczynkowej.

Jak tworzone są parasole ogrodowe?

Do ich produkcji wykorzystywane są materiały wysokiej klasy. Antykorozyjny stelaż umieszczono na ruchomej stopie, całość może być zamontowana na podstawie ruchomej, nieruchomej lub podstawie dedykowanej do wkopania w ziemię. Poliestrowa czasza pokryta jest warstwą poliuretanu – dzięki temu tkanina jest odporna na wilgoć i wnikanie kurzu. Czasze konstruowane są w taki sposób, aby móc regulować je w jednej lub w dwóch płaszczyznach.