4224

Nieodłącznym towarzyszem odpoczynku w zaciszu swojego ogrodu jest parasol tarasowy. Galeria umieszczona poniżej została stworzona z myślą o osobach poszukujących wysokiej klasy wyposażenia do modnego, nowoczesnego ogrodu. Sprawdź nasze propozycje i znajdź model, który idealnie wtopi się w Twój ogród!

Stylowy i funkcjonalny parasol tarasowy – galeria produktów marki Platinum

parasol-ogrodowy-challenger parasol-ogrodowy-challenger parasol-ogrodowy-challenger parasol-ogrodowy-challenger

Jak wybrać najlepszy parasol tarasowy? Galeria umieszczona poniżej jest źródłem ogromu inspiracji! Modele zaprojektowane przez holenderską firmę Platinum spełnią nawet największe oczekiwania. Duże, solidne konstrukcje są w pełni stabilne, zacieniają dużą powierzchnię i efektownie zdobią ogród, dodając mu nowoczesnego rysu.

Kropka nad „i”

parasol-ogrodowy-falcon parasol-ogrodowy-challenger parasol-ogrodowy-falcon parasol-ogrodowy-challenger

Parasole dostępne są w wielu wariantach różniących się od siebie kolorem, wielkością i konstrukcją. Wśród ogromu modeli znajdziesz parasole z boczną oraz centralnie osadzoną nogą oraz prostokątną lub ośmiokątną czaszą. Każdy parasol wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, które przez długie lata zachowują swoją nienaganną formę pomimo ekspozycji na szkodliwe czynniki.