1882

Małe parasole ogrodowe uatrakcyjniają ogrodowe spotkania, które wszyscy uwielbiają. Zwłaszcza gdy podaje się na nich pyszne dania z grilla. Kiedy można spokojnie posiedzieć na wygodnej sofie czy spędzić całe godziny w  głębokim fotelu ogrodowym. Tak, ogród to z całą pewnością przestrzeń integracji, którą w dużej mierze formują także pomysłowe parasole ogrodowe. Przydają się nie tylko podczas przyjęć i codziennych spotkań w plenerze. Niezastąpione okazują się także wtedy, gdy w samotności chcemy nacieszyć się pięknem ogrodu. Kiedy świeci słońce. Kiedy pada delikatny deszcz. W samym środku upalnego lata i u progu złotej jesieni.

Rewelacyjne, małe parasole ogrodowe

Małe parasole ogrodowe to idealna propozycja na domowy taras, na patio, na niewykorzystany do tej pory plac, który nagle nabiera zupełnie nowego znaczenia. Stając się rodzajem zewnętrznej kawiarenki czy jadalni. Parasole te sprawdzą się także jako dopełnienie mebli HoReCa, umożliwiając klientom spożywanie posiłków na zewnątrz. Dając przyjemne zacienienie lub ochronę przed deszczem.

W dodatku nowoczesne, małe parasole do ogrodów są bardzo wygodne w obsłudze. Możemy ustawić czaszę pod kątem zapewniającym optymalne zacienienie. W ten sposób nawet nieużyteczne miejsce w ogrodzie (ale też przy sklepie, restauracji, budynku firmowym) stanie się nagle centrum spotkań. Wystarczy tylko pod parasolem ustawić meble, żeby nadać przestrzeni nowy charakter. W ten sposób definiujemy ją na nowo. Także małymi parasolami ogrodowymi.

Małe parasole do ogrodu nie tylko na słoneczne dni

Parasole ogrodowe zapewniają przede wszystkim ochronę przed promieniami UV. Ale z powodzeniem zasiądziemy pod nimi już wczesną wiosną czy jesienią, kiedy pada drobny deszcz, a my chcemy zorganizować grilla w ogrodzie. Idealnym dopełnieniem takich spotkań w pochmurne dni będzie nastrojowe palenisko gazowe.

Warto zaznaczyć, że bestsellerowe parasole ogrodowe są odporne na działanie czynników atmosferycznych. Ich stelaże wykonane są z aluminium, które nie rdzewieje i na długo zachowuje swoje walory. Czasza zrobiona z poliestru pokrytego poliuretanem jest odporna na kurz i wodę. Jeśli zaś zależy nam na zabezpieczeniu parasola w okresie zimowym, to warto nałożyć na niego specjalny pokrowiec. W ten sposób znikną problemy związane z przechowywaniem sprzętu poza sezonem. Nowoczesne, małe parasole ogrodowe to krok w kierunku absolutnej wygody życia ogrodowego.