3216

Jak wyobrażasz sobie letni wypoczynek? Nad brzegiem morza? A może w znanej, europejskiej stolicy? To świetne pomysły na spędzenie czasu, jednak nie ma lepszego miejsca na relaks… niż nasz dom. Posiadając niewielka przestrzeń przydomową taką jaka taras czy ogród możemy zaprojektować wyjątkowe miejsce, które stanie się naszą oazą spokoju i miejscem, gdzie będziemy mogli relaksować się do woli.

Jak zaaranżować ogród?

Istnieje wiele metod na to, aby wygodne zaaranżować nasz ogród. Nie trzeba wiele: wystarczy dopasowany do naszych potrzeb komplet meblowy. W sklepach producentów znajdziemy liczne propozycje na taki komplet: królują meble technorattanowe oraz komplety modułowe. Możliwe jest także zakupienie pięknych mebli z naturalnego rotangu. Kupując meble ogrodowe zwracajmy uwagę nie tylko na ich wygląd, ale również na to, w jaki sposób zostały wykonane. Zastosowanie wysokiej jakości tworzyw pozwoli nam cieszyć się meblami na długi czas.

Ochrona przed słońcem – parasole ogrodowe

Chcąc odpoczywać w najlepszych warunkach pamiętajmy o tym, aby w ogrodzie znalazło się dość miejsca na parasol ogrodowy. Nowoczesne parasole ogrodowe zaskoczą nas nie tylko wyjątkowym wyglądem, ale i wysoką funkcjonalnością – posiadają one kilka punktów regulacji, przez co nie ma problemów z ustawieniem kąta padania cienia. Uwagę zwracają również szerokie czasze, których bok może sięgać nawet 4 metrów długości!

Parasole ogrodowe tworzone są z materiałów o podwyższonej odporności na uszkodzenia i zmienne warunki atmosferyczne. Stelaże tworzone są z aluminiowych elementów malowanych proszkowo. Czasze projektowane są w taki sposób, aby chronić nie tylko przed silnym promieniowaniem UV, ale i deszczem. W tym celu stosowane są tkaniny poliestrowe pokryte warstwa poliuretanu.